گرگی که پاچه لیونل مسی را گرفت!

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۸:۲۶
گرگی که پاچه لیونل مسی را گرفت!
16 دسامبر 2014 ... قهرمان لیگ جزیره انگلیس در حالی برای دومین سال پیاپی به تقابل با بارسلونا خواهد رفت که سال گذشته در مجموع دو بازی رفت و برگشت 4-1 مغلوب این تیم ... بهترین گلزنان لیگ قهرمانان اروپا در پایان مرحله یک چهارم نهایی (فصل 2017/18) کاریکاتور اختصاصی؛ ناک اوت شدن گواردیولا و گرگی که پاچه مسی را گرفت.
12 آوريل 2018 ... گرگی که پاچه لیونل مسی را گرفت! خبر آنلاین : در حاشیه بازی های یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، درخشش آ اس رم و حذف بارسلونا، سایت طرفدارای این کارتون را منتشرکرد.
12 آوريل 2018 ... در حاشیه بازی های یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، درخشش آ اس رم و حذف بارسلونا، سایت طرفدارای این کارتون را منتشرکرد.
11 آوريل 2018 ... آاس رم نیز با کامبک در رم، بارسلونا را از لیگ قهرمانان اروپا حذف کرد. ... کاریکاتور اختصاصی؛ ناک اوت شدن گواردیولا و گرگی که پاچه مسی را گرفت ... چندتا احمقشون گیر داده بودن به گل بخودی سویا هی شانس شانس میکردن یه شب بعدش بارسا با دو گل بخودی رم پیروز شد،قهوه ای که چه عرض کنم یعنی قشنگ اسهالی شدن.
15 مارس 2018 ... طرفداری- شب گذشته در چارچوب دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های بارسلونا و چلسی به مصاف هم رفتند.
طرفداری- شب گذشته بارسلونا در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا منچستر سیتی را با چهار گل شکست داد تا عمر مومنی، کاریکاتوریست سایت گل اتفاقات این دیدار را سوژه جدیدترین اثر خود کند. اشتباهات کلودیو براوو در این بازی و اخراج او در حالی بود که پپ گواردیولا در ابتدای فصل تصمیم گرفته بود جو هارت - اسطوره باشگاه ...
13 آوريل 2018 ... در حاشیه بازی های یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، درخشش آ اس رم و حذف بارسلونا، سایت طرفدارای این کارتون را.

خوش آمدید

بستن