بهترین ها

انشا در مورد 13 بدر سیزده بدر:‌ روز طبیعت

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۸:۲۷
انشا در مورد 13 بدر سیزده بدر:‌ روز طبیعت
روز طبیعت (سیزده‌به‌در) سنت ایرانیان باستان به مناسبت پیروزی ایزد باران بر دیو خشکسالی اَپوش می‌باشد؛ و از قبل از اشو زرتشت (۱۸۰۰ قبل از میلاد) مرسوم بوده، چنان‌که در کتاب «از نوروز تا نوروز» پژوهش و نگارش آقای کوروش نیکنام (نمایندهٔ مجلس زرتشتیان) ص ۴۱ و ۴۲ آمده. «سیزدهم روز از ماه فروردین، تیر یا تِشتَر نام دارد. ایزد تیر ...
انشا درباره سیزده بدر روز طبیعت و خاطره نویسی درمورد 13 بدر ،انشا رابه صورت خاطره‌اي از سیزده بدر بنویسید و این که چگونه سیزده بدر خودرا گذراندید یا این که درباره تاریخچۀ سیزده بدر بنویسیددراین پست با هردو نوع نگاه انشا نوشته‌ ایم ودر انها بخش مقدمه، بدنه اصلی و نتیجه‌ گیری را لحاظ کرده‌ ایم انشا سیزده بدر.
1 آوريل 2018 ... انشا در مورد سيزده بدر روز طبيعت شامل خاطرات سيزده بدر و سيزده بدر خود را چگونه گذرانديد و فلسفه سيزده بدر را که با توجه به نياز دانش آموزان و دقت به اصول انشا نويسي نوشته شده است، در ستاره بخوانيد.
درباره جشن سیزده بدر در 13 فروردین روز طبیعت،جشن سیزده بدر،روز طبیعت،13 بدر،درباره سیزده بدر،درباره روز طبیعت،آیین‌ های سیزده‌ بدر،مراسم سیزده‌ بدر،سبزه.
انشای زیبا و خواندنی درباره سیزده بدر. انشا در مورد سیزده بدر. موضوع انشا: ۱۳بدر. تعطیلات عید با تمام خوشی هایش به پایان می رسد و پایان آن روز سیزدهم، یعنی روز سیزده بدر است؛ روزی که با تمام شدنش تعطیلات هم تمام می شود پس باید قدرش را بدانیم! سیزده بدر را روز طبیعت نیز نامیده اند طبیعتی که در آن روز هزاران نفر میهمان آنند و به ...
1 آوريل 2018 ... انشا در مورد سیزده بدر روز طبیعت شامل خاطرات سیزده بدر و سیزده بدر خود را چگونه گذراندید و فلسفه سیزده بدر را که با توجه به نیاز دانش‌آموزان و دقت به اصول انشا نویسی نوشته شده است، در ستاره بخوانید.
13 بدر مراسم سیزده بدر سیزده بدر چیست تاریحچه سیزده بدر مراسم سیزده بدر. ... برخی بر این باورند که در روز سیزده بدر باید برای راندن نحسی از خانه بیرون روند و نحسی را در طبیعت به در کنند. بعد از سیزده به در، جشن های ... همانطور که پیشینه ی جشن نوروز را از زمان جمشید می دانند درباره ی سیزده به در (سیزده بدر) هم روایت هست که : «.
بهترین ها

نامحدود جایزه بگیر،امتحانش مجانیه